HOME CONNECT

Užívejte si technologie zítřka už dnes

S Home Connect Váš každodenní život nebude nikdy jako dřív

Řiďte své domácí práce nezávisle na čase a prostoru. Zní to jako sci-fi? Podívejte se jak se může Váš každodenní žívot změnit už dnes. Díky spotřebičům SIEMENS, které v sobě skrývají ty nejpokročilejší technologie, budou domácí práce jednodušší, ovládání zábavnější, zbyde Vám více volného času na to co máte rádi a otevřou se Vám i úplně nové možnosti.

Co je Home Connect?

S technologií Home Connect můžete jednoduše ovládat, diagnostikovat i monitorovat domácí spotřebiče přes chytrý telefon nebo tablet. Speciální aplikace neslouží jenom jako dálkové ovládání. Spotřebiče je samozřejmě možné na dálku zapínat, vypínat, vybírat programy nebo kontrolovat, jak dlouho běží. Aplikace  obsahuje také spoustu praktických rad a tipů na míru danému spotřebiči nebo informace o vhodném příslušenství, stavu Vašich zařízení a technické podpoře v případě závady.

Kávovým expertem několika kliky

S Home Connect si můžeete objednat svoji oblíbenou kávu, ať jste kdekoli. Menu svého kávovaru navíc díky aplikaci rozšíříte o 20 kávových nápojů z celého světa, můžete si sestavit seznam nápojů na míru pro všechny hosty, zaperlit informacemi o nových specialitách nebo se inspirovat výbornými recepty.

Vynikající hostinu snadno a rychle zvládnou i úplní začátečníci

S troubou s Home Connect získáte velkou kuchařku receptů na míru k danému modelu, tipy na vašení, různé vychytávky, názorná videa i důležité informace o nejběžnějších ingrediencích. Díky podrobnému  návodu zvládnete přípravu vynikajícího menu hravě a úplný začátečník. Nastavení pri přípravu vybraného pokrmu pošle aplikace přímo do trouby. Stačí jen vložit jídlo dovnitř a poté se nachat vést. Také u varných desek Home Connech si můžete vybírat ze široké nabídky receptů a poslat vybrané nastavení přímo do varné desky. Na dálku můžete kontrolovat  nastavení spotřebičů, zapínat je, vypínat i upravovat nastavení kdykoli i mimo domov.

Nakoukněte do chladničky, i když nejste doma

Díky integrované kameře ve chladničce můžete přímo v obchodě zkontrolovat, jaké potraviny Vám doma vlastně chybí. Pomocí aplikace je možno jednoduše nastavovat teplotu nebo získat praktické informace o jídle a jeho uchování. Home Connect Vám doporučí, která přihrádka je pro uložení nejvhodnější  nebo jaká je ideální teplota.

Myčka sama upozorní, že docházejí tablety nebo leštidlo

Domácí práce zvládnete kdykoli a kdekoli. Myčka dokáže sama vybrat nejvhodnější mycí program a zašle na chytrý telefon nebo tablet upozornění, že domyla nádobí, dochází leštidlo nebo tablety.

Odsavač propojený s varnou deskou

Varná deska pracuje v dokonalé synchronizaci s odsavačem a spoleně zajišťují vždy optimální odsávání. Jako bonus si můžegte v kuchyni vytvořit perfektní atmosféru s novým LED osvětlením v odsavači. Barvu osvětlení i veškerá další  nastavení si pohodlně zvolíte na telefonu nebo tabletu. Vytvořte si v kuchyni dokonalou atmosféru podle aktuální nálady.

Chcete si to sami vyzkoušet?

Přijďte se přesvědčit do unikátního Brand Experience Center společnosti BSH - prvního zážitkového centra věnovaného výhradně domácím spotřebičům. Nejen spotřebiče s Home Connect si můžete prohlédnout a vyzkoušet na adrese Radlická 350, Praha 5. Přijďte a seznamte se s budoucností. Uvidíte, že už potom nebudete chtít nic jiného.

Vice na www.siemens-home.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Siemens_Home_Connect_Milieu_Visual_Coffee_RGB Siemens_Home_Connect_Milieu_Visual_Dishwasher_RGB Siemens_Home_Connect_Milieu_Visual_Fridge_RGB Siemens_Home_Connect_Milieu_Visual_Hood_Hob_CMYK
Siemens_Home_Connect_Milieu_Visual_Coffee_RGB
Siemens_Home_Connect_Milieu_Visual_Dishwasher_RGBSiemens_Home_Connect_Milieu_Visual_Hood_Hob_CMYK
Siemens_Home_Connect_Milieu_Visual_Fridge_RGB

Kostelecká 148, Neratovice   |   tel: 603 871 294   |   nabytek@star-interier.cz