Váš život, Vaše kuchyně, naše zkušenosti.

Komfort a pohodlí je nutné chápat jako důležitý předpoklad pro radost každodenních domácích činností. Východiskem proto je dobře vyřešit organizaci prostoru a vybavení, aby se zabránilo příliš namáhavým a nepřirozeným pohybům při přípravě jídel a úklidu.

 

Co je ergonometrie?
Ergonometrie se zabývá analýzou lidského těla ve vztahu k objektům, které se používají v prostorech, kde žijete a pracujete, s cílem optimalizovat pohyb a držení těla, aby nebylo škodlivé a nepřirozené pro Vaše tělo. Zejména v domě, v prostoru kuchyně je nutné využít zkušeností, které mohou poskytnout snadnost použití a volnost pohybu v prostoru, určeného na základě Vašich fyzických potřeb a návyků.
Přemýšleli jste někdy, že jste přešli od jídelního stolu do kuchyně více než 30x za den? Že zásuvky, výsuvné police a dveře se otevírají a zavírají více než 80 krát za den? Že na pracovní ploše nebo ve dřezu se provádí denně až 50 činností - jako je řezání zeleniny, mytí salátů, příprava potravin, dezertů?
Je důležité, aby v kuchyni bylo vše na dosah ruky, a mít možnost se zde volně a pohodlně pohybovat. Základní pravidlo kombinace úložných prostor (lednice, spíž), mycího prostoru (myčka, dřez na nádobí) a varné zóny (varná deska, trouba) je, aby bylo v optimálním uspořádání.

 

Výroba kuchyní na míru podle požadavků zákazníka je naší doménou. A tím nemyslíme pouhé skládání skříněk různých tvarů a velikostí, ale skutečně kreativní návrh řešení Vaší kuchyně.

Zdaleka nejde jen o kuchyňskou linku, ale o prostor, v němž mnoho žen i mužů tráví velkou část dne. Zpříjemněte si tuto dobu tím, že promyslíte každý sebemenší detail!

Kuchyně navrhneme a vyrobíme na zakázku podle Vašich přání.

kuchyně LENKA stolování kuchyně na zakázku Praha kuchyň  zakázková výroba barový pult v kuchyňské lince kuchyně s vestavnými spotřebiči
DSC_6002
DSC_5989DSC_6009DSC_6023
DSC_0707DSC_6014

Kostelecká 148, Neratovice   |   tel: 603 871 294   |   nabytek@star-interier.cz